Zaznacz stronę

BRANŻE / REKLAMA

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

 Henderson Stuart

 

Reklama jako środek komunikacji musi być skuteczna. Jednak nie tylko projekt stanowi o jej skuteczności. Aby mogła spełniać swoje zadanie powinna zostać wyprodukowana zgodnie ze standardami występującymi w UE.  Koncepcje związane bezpośrednio z pomysłem na reklamę stanowią dla nas wyzwanie. Nowoczesne standardy skierowały nas do zastosowania rozwiązań trwałych, ekologicznych i energooszczędnych.

Bryły reklam świetlnych budujemy głównie w oparciu o rozwiązania oświetleniowe typu led 12V, w mocnych obudowach z blachy wycinanej laserowo, aluminium lub dibondu o równych strukturach i kolorach. Dla zachowania stylistyki stosujemy również drewno, laminat grawerski, stal, elementy kute oraz tworzywo sztuczne; w zależności od wykreowanej koncepcji i brandingu odbiorcy. Elementy mogące rdzewieć, malowane są proszkowo wg kolorystyki RAL.

Konstrukcje posiadają projekty, obliczenie niezbędne dla występujących stref wiatrowych oraz balasty, szczególnie jeśii nie są gruntowane w ziemii lecz przestawne. Wykonane produkty transportujemy i montujemy we własnym zakresie na życzenie  zamawiającego lub spedycją. Zarówno w gruncie jak i na dachach czy fasadach. Dotyczy to także reklam typu „olbrzym” z wielkogabarytowych konstrukcji o powierzchni planszy powyżej 50m2.

W zakresie wykonawstwa znajdują się jednak nie tylko reklamy o sporych rozmiarach. Projektujemy i wykonujemy też reklamy przestrzenne ze styroduru, plansze, szyldy, tablice, gabloty czy tabliczki – oznakowania budynków. Banery, znaki drogowe oraz reklamy na środkach komunikacji miejskiej. (autobusy)