Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej…

polskie przysłowie

 

Dzięki nowoczesnym możliwościom technicznym, praktycznie każdego stać jest dzisiaj na ciekawe aranżacje domowego wnętrza. W naszym studio wydrukujesz wymyślne fototapety, wytniesz przestrzenne napisy 3D i motta na ściany, okleisz witryny interesującymi ornamentami czy wzorami jak i wykonasz bezpieczną fotoszybę do kuchni. Do wymienionej gamy warto dodać, że produkujemy fotoboardy (czyli obrazy płócienne naciągane na blejtramy), szablony do malowania, nadruki na meblach, lustrach oraz inne, kreatywne rozwiązania.

Ekspert to człowiek, który przestał myśleć. On wie!

~ Frank Lloyd Wright

 

Reklama jako środek komunikacji musi być skuteczna. Aby taka była, musi być perfekcyjnie zaprojektowana. Zlecone projekty graficzne są także naszą mocną stroną. Nie uznajemy szablonowych rozwiązań. Recepta na sukces to pomysł i zaangażowanie w jego realizację. Chcemy intrygować i w tym celu nie boimy się operować obrazami. Projekty muszą mieć duszę! To ważny dział pracy naszej agencji. Projektowaniu graficznemu poświęcamy wiele energii i czasu. Zdecydowanie jest naszą mocną stroną. Recepta na sukces to błyskotliwy pomysł i zaangażowanie w jego realizację. Chcemy intrygować i w tym celu nie boimy się operować obrazami. Projekty muszą mieć duszę…Posiadamy stanowiska i nowoczesne oprogramowanie graficzne, które umożliwiają nam realizację złożonych pomysłów plastycznych. Ważne dla nas jest również to, co dzieje się z projektem graficznym w dalszej kolejności. W zakresie obowiązków naszego studia znajduje się także proces przygotowania prac do druku /prepress/, dla introligatorni /postpress/ oraz przygotowanie techniczne plików /np. makiet, matryc czy wykrojników przeznaczonych choćby dla wykonania uszlachetnień, tłoczeń lub złoceń/. Zmiany, które pojawiają się na rynku, nieustannie zmuszają nas do podnoszenia poprzeczki w tej dziedzinie. Kreatywność, innowacyjność, rzutkość nie są nam obce. Także przy projektowaniu reklam, materiałów wystawienniczych czy stron internetowych. Staramy się po prostu zaspokajać oczekiwania naszych klientów.

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.

~ Henderson Stuart

 

Reklama jako środek komunikacji musi być skuteczna. Jednak nie tylko projekt stanowi o jej skuteczności. Aby mogła spełniać swoje zadanie powinna zostać wyprodukowana zgodnie ze standardami występującymi w UE. Koncepcje związane bezpośrednio z pomysłem na reklamę oraz jej konstrukcję stanowią dla naszego zespołu nie lada wyzwanie. Nowoczesne standardy skierowały nas do zastosowania rozwiązał trwałych, ekologicznych i energooszczędnych. Bryły reklam świetlnych budujemy głównie w oparciu o rozwiązania oświetleniowe typu LED 12V, w mocnych obudowach z blachy wycinanej laserowo, aluminium lub di-bondu o różnych strukturach i kolorach. Dla zachowania stylistyk stosujemy również drewno, stal, pręty skręcane i kute oraz tworzywo sztuczne; w zależności od wykreowanej koncepcji i brandingu. Elementy mogące rdzewieć malowane są proszkowo wg kolorystyki RAL. Konstrukcje posiadają projekty konstrukcyjne, obliczenie niezbędne dla występujących stref wiatrowych oraz balasty, szczególnie jeśli nie są gruntowane w ziemi lecz przestawne. Wykonane produkty transportujemy i montujemy we własnym zakresie na życzenie zamawiającego. Zarówno w gruncie jak i na dachach czy fasadach. Dotyczy to także reklam typu “olbrzym” z wielkogabarytową konstrukcją nośną o powierzchni planszy powyżej 50m². W zakresie wykonawstwa znajdują się jednak nie tylko reklamy o sporych rozmiarach. Projektujemy i wykonujemy też reklamy przestrzenne ze styroduru, plansze, szyldy, tablice, gabloty czy oznakowania budynków. Także banery, znaki drogowe oraz reklamy na środkach komunikacji miejskiej.

Pismo i sztuka to jedyni świadkowie czasów.

~ Maria Dąbrowska

 

Dzięki możliwościom druku UV, zadrukujesz plansze, pendrive’y, płyty CD, zapalniczki, karty plastikowe, długopisy, pudełka, kubki, zawieszki, tekstylia, opakowania oraz wiele innych różnego rodzaju materiałów reklamowych. Drukarki UV drukują na prawie wszystkich materiałach, a w szczególności na takich takich jak: plastiki, szkła, metale, bawełna, drewno, ceramika, itp. w niespotykanej rozdzielczości ok. 3000. Potrafią drukować również na krawędziach przedmiotów oraz na nierównych powierzchniach. Działki zastosowaniu technologi LED UV uzyskują Państwo nie tylko trwały zadruk bezpieczny na oddziaływanie warunków atmosferycznych, ale również na tyle elastyczny, że doskonale nadaje się do przetłoczeń.

Pismo i sztuka to jedyni świadkowie czasów.

~ Maria Dąbrowska

 

Folder, ulotka czy wizytówka? Jako środek komunikacji musi spełniać swoje zadanie. Możemy zaoferować wszystko, co składa się na spójny wizerunek firmy. Począwszy od logo, jako podstawy skutecznej identyfikacji firmy, poprzez foldery reklamowe, kalendarze, teczki i najbardziej pracochłonne, wykonane na zamówienie projekty katalogów, opracowań ksiąg jakości SIW czy papeterii biurowej. To tylko niektóre z szerokiej gamy produktów z branży “drukarnia”. Często są to produkty, które świadczą o klasie i prestiżu firmy czy osoby, która się nimi posługuje. Im ciekawsze opracowanie i kształt, tym głębiej zapadną w pamięci odbiorców. Dlatego muszą odzwierciedlać charakter firmy. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o rozmiar czy fakturę papieru – im bardziej nieszablonowe, tym lepiej. Nie uznajemy szablonowych rozwiązań.

Multimedia to styl dla jednych skomplikowany sposób powiedzenia rzeczy prostych; dla innych prosty sposób powiedzenia rzeczy skomplikowanych.

~ Jean Cocteau

 

Reklama jako środek komunikacji musi być skuteczna. Jednak nie tylko projekt stanowi o jej skuteczności. Aby mogła spełnić swoje zadanie powinna zostać wyprodukowana zgodnie ze standardami występującymi w UE. Koncepcje związane bezpośrednio z pomysłem na reklamę oraz jej konstrukcję stanowił dla naszego zespołu nie lada wyzwanie. Nowoczesne standardy skierowały nas do zastosowania rozwiązań trwałych, ekologicznych i energooszczędnych. Bryły reklam świetlnych budujemy głównie w oparciu o rozwiązania oświetleniowe typu LED 12V, w mocnych obudowach z blachy wycinanej laserowo, aluminium lub di-bondu o różnych strukturach i kolorach. Dla zachowania stylistyk stosujemy również drewno, stal, pręty skręcane i kute oraz tworzywo sztuczne; w z dobie komputerów i Internetu, w czasach społeczeństwa informatycznego, nie trzeba przekonywać do tej formy reklamy. Strona internetowa to w dzisiejszych czasach konieczność. Jest bardzo skutecznym i niedrogim środkiem reklamy. Dlatego warto zadbać, by była spójna z kreowanym wizerunkiem firmy, odzwierciedla‚ a jej duszę. “Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – pamiętajmy, że dla osób korzystających z internetowej drogi rozpoznania danej branży strona WWW będzie jedyna wizytówką świadczącą o firmie. Nasze studio proponuje kompleksową obsługę – od projektu graficznego po umieszczenie strony na serwerze, w wyszukiwarkach internetowych, usługi Google, pozycjonowanie oraz administrowanie serwerów. Prezentacje multimedialne pozwolą w nowoczesny i efektowny sposób przedstawić ofertę firmy. Zaufaj nam – my nie uznajemy szablonowych rozwiązań.

Prezenty to taka sama waluta jak każda inna.

~ Eric-Emmanuel Schmitt

 

Upominki z firmowym logiem są miłym prezentem. Dobrze, by był funkcjonalny a przy tym pomysłowy i nowoczesny. Gama oferowanych przez nas produktów jest wprost nieograniczona, od artykułów piśmienniczych, ubrań, zabawek po sprzęty potrzebne w kuchni czy samochodzie. Wybór zależy od sumy jaką Państwo dysponują. My nie stawiamy żadnych ograniczeń ilościowych. Pojedyncze egzemplarze, np. koszulka z życzeniami dla ukochanej osoby, pióro z grawerem czy kubki z nadrukiem nie są dla nas problemem. Każdy z nich możemy znakować na wiele sposobów: Oferujemy nadruk pełno-kolorowy UV lub grawer laserowy czy też grawer mechaniczny. W naszym sklepie internetowym www.studioreklamy.com (menu w lewej jego części) odnajdziesz min. takie gadżety jak: Antystresy, Balony, Breloki, Domowe, Długopisy metalowe, Długopisy plastikowe, Elektronika, Euro, Kosmetyczne, Koszulki i czapeczki, Kubki, Kubki termiczne, Latarka, Narzędzia, Notesy i teczki, Opakowania do długopisów, Opaski silikonowe, Ołówki i kredki, Parasole, Pen-drive, Portfele i portmonetki, Puchary i Statuetki, Płyty CD – DVD, Skrzynki na wino, Smycze, Sportowe, Torby, Wizytownik, Zabawki logiczne, Zapalniczki, Zestawy piśmiennicze, Znaczki, Zegary ścienne, Zestawy upominkowe.

Nie potrzebujesz bardziej kreatywnych rozwiązań, potrzebujesz bardziej kreatywnych pytań.

~ Andy Green

 

POS (ang. point of sale) właściwie: POSM (ang. point of sales materials) – materiały wspierające sprzedaż. Sformułowanie to odnosi się do różnych rodzajów nośników reklamy. Skracając, pomożemy twojej firmie dobrze się zaprezentować, np. na targach, w firmie czy dziale obsługi. W tym celu znajdziesz w naszym sklepie (dział POS) wiele produkowanych przez nas towarów, które na to pozwolą. Min. stoiska wystawiennicze, systemy wystawiennicze, stojaki na ulotki, potykacze, gabloty, ramki aluminiowe, ścianki, lady, roll-upy, L-banery, branding na witryny czy tabliczki aluminiowe. Jest to dział, który ciągle się rozwija. Dzisiaj to już standard!

 

“Ad perpetuam rei memoriam” – na wieczną rzeczy pamiątkę.

 

W pracowni grawerskiej przy zastosowaniu lasera lub grawerki mechanicznej możemy zaoferować Państwu grawerowanie z dokładnością do 0,01mm. Te nowoczesne urządzenia pozwalają na przenoszenie na wybrany materiał (min. metale kolorowe, plexi, PCV, drewno, laminaty grawerskie, materiały anodowane, skóra) dowolnej grafiki czy liter. Powstały obraz charakteryzuje się przede wszystkim dużą czytelnością i jest niezwykle trwały, no i bardzo elegancki laser. W przypadku grawerowania bardzo małych, mikroskopijnych wręcz powierzchni, jakość jest rewelacyjna! Zrealizujemy prawdopodobnie każdy pomysł. Stworzymy oryginalną tabliczkę na drzwi, niecodzienny identyfikator czy pamiątkę okolicznościową. Nasze możliwości są nieograniczone. Dysponujemy też szeroką gamę ciekawych i różnorodnych gadżetów. Do znanych terminów działu dodajemy zatem: grawerka, prezentery grawerowane, identyfikatory, pamiątki, podkłady drewniane, puchary, tabliczki znamionowe, grawernia, grawerowanie, frezowanie kształtów, technika oznaczeń, oznaczenia, piktogramy, matryce, tabliczki imienne, tablice firmowe, szyldy, breloki, długopisy, numerki, prezentery świetlne, usługi grawerskie itp…

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW I USŁUG. Napisz do nas.