+48 56 655 33 53 biuro@studioreklamy.com

BRANŻE / MULTIMEDIA

„Multimedia to styl dla jednych:  skomplikowany sposób powiedzenia rzeczy prostych; dla innych – prosty sposób powiedzenia rzeczy skomplikowanych.”

– Jean Cocteau

Reklama jako środek komunikacji musi być skuteczna. Jednak nie tylko projekt stanowi o jej skuteczności. Aby mogła spełnić swoje zadanie powinna zostać wyprodukowana zgodnie ze standardami występującymi w UE. Koncepcje związane bezpośrednio z pomysłem na reklamę oraz jej konstrukcją stanowią dla naszego zespołu nie lada wyzwanie. Nowoczesne standardy skierowały nas do zastosowania rozwiązań trwałych, ekologicznych i energooszczędnych.

Bryły reklam świetlnych budujemy głównie w oparciu o rozwiązania oświetleniowe typu led 12V, w mocnych obudowach z blachy wycinanej laserowo, aluminium lub dibondu o różnych strukturach i kolorach. Dla zachowania stylistyk stusujemy również drewno, stal, pręty skręcane i kute oraz tworzywo sztuczne; w zW dobie komputerów i Internetu, w czasach społeczeństwa informatycznego, nie trzeba przekonywać do tej formy reklamy. Strona internetowa to w dzisiejszych czasach konieczność. Jest bardzo skutecznym i niedrogim środkiem reklamy. Dlatego warto zadbać, by była spójna z kreowanym wizerunkiem firmy, odzwierciedlała jej duszę. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – pamiętajmy, że dla osób korzystających z internetowej drogi rozpoznania danej branży strona WWW będzie jedyną wizytówką świadczącą o firmie.

Nasze studio proponuje kompleksową obsługę – od projektu graficznego po umieszczenie strony na serwerze, w wyszukiwarkach internetowych, usługi google, pozycjonowanie oraz administrowanie serwerów.

Prezentacje multimedialne pozwolą w nowoczesny i efektowny sposób przedstawić ofertę firmy.

Zaufaj nam – my nie uznajemy szablonowych rozwiązań.